Kombi Servisi ve Klima Bakım hizmetlerinde 26 yıllık tecrübe...

Pzt-Cmt: 07:00 - 24:00

7/24 Teknik Destek ve Servis

Teknik Servis

Hızlı Servis

Teknik Servis 0530 040 1232

Alımlı Sk. No:1 Keçiören / Ankara

Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis Hizmeti

Firmamız teknik servis hizmeti alanında müşterilerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışan güvenilir bir firma olarak hizmet veriyor. Teknolojik aletler bir gün mutlaka bozulur ve tamir edilmeye ihtiyaç duyulur. Garanti kapsamında olan teknolojik ürünlerinizin tamir ve bakımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca garanti kapsamı dışına çıkan eşyalarınızın tamirini ve bakımını uygun fiyatlara yapıyoruz. Teknik servis hizmeti veren firmamıza 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaraları sitemizde yer almaktadır. Dolayısıyla sitemizde bulunan telefon numaralarını arayarak sorunlarınızı bildirdiğiniz taktirde, en kısa zaman diliminde size geri dönüş yapacağız.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Firmamız beyaz eşya teknik servis hizmeti vererek sizlerin sorunlarına çözüm sunuyor. Bozulan teknolojik ürününüzü yerinde sorun tespitini yaparak kısa zamanda tamir ediyoruz. Örneğin beyaz eşyalar kullanıma bağlı olarak bir süre sonra bozulabiliyor. Bozulan beyaz eşyalarınızın arıza tespitini yaptıktan sonra değiştirilmesi gereken parçayı değiştiriyoruz. Böylece teknolojik eşyalarınızın eski randımanını kazanmasını sağlıyoruz. Hanımlarımızın mutfaktaki en büyük yardımcısı bulaşık makinalarıdır. Bu nedenle bulaşık makinası bozulduğunda hanımlarımızın sorumluluğu daha çok artıyor.

Beyaz eşya teknik servis hizmeti veren firmamız evinize gelerek, makinanızın tamirini yapıyor. Böylece müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bulaşık makinanız ya da çamaşır makinanız su almadığında, ışık yanıp söndüğü halde çalışmadığında ya da suyu boşaltmadığında hemen bizi arayın. Eviniz neresi olursa olsun uzak yakın demeden makinanızı tamir edelim. Ayrıca buzdolabınızın motorundan ses gelmesi veya karlanma yapıyor olması halinde bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kombi ve klimalarınızın tamir edilmeye ihtiyacı varsa her zaman bizleri arayabilirsiniz. Her konuda sizlerin sorunlarını çözmekten mutluluk duyarız.

Teknik Hizmetlerimiz Arasında Neler Bulunuyor?

Firmamızın sunduğu hizmetlerin arasında teknolojik ürünlerle ilgili her türlü bakım ve onarımı yer almaktadır. Marka adı fark etmeden tamir edilmesi gereken ürününüzün bakımını ve tamirini yapıyoruz. Bu konuda bilgi alacağınız telefon numaralarımız sitemizde bulunuyor. Bilgi ve destek hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klimaların yıllık bakıma ihtiyacı vardır. Yıllık bakımları yaptırılan klimaları daha uzun süre kullanabilirsiniz. Beyaz eşyanızda parça değiştirilmesi gerekiyorsa bozulan ürününüzün parçasını yenisiyle değiştirebiliriz. Ayrıca kombi bakım ve servisi ile küçük ev aletlerinizin bozulduğunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Her konuda sizlere teknik servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

...
Kombi Servisim

Kombi Servisim Acil Çözüm Merkezi’ne 0530 040 12 32 numaralı telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir, telefonda teknik destek alabilirsiniz.
Teknik servis firmamız 26 yıllık tecrübesi ile sizlere yerinde servis hizmeti sunmaktadır. Kombi Teknik servis hizmeti almak için 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Aynı Gün Servis imkanı vardır. Müşteri Memnuniyeti temel ilkemizdir.