Kombi Servisi ve Klima Bakım hizmetlerinde 26 yıllık tecrübe...

Pzt-Cmt: 07:00 - 24:00

7/24 Teknik Destek ve Servis

Teknik Servis

Hızlı Servis

Teknik Servis 0530 040 1232

Alımlı Sk. No:1 Keçiören / Ankara

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Ne Dediler...

Aydın D.

Keçiören

Harika servis ve iyi insanlar. Kombi kartını yenilemek için geldiler ve yapacaklarını söyledikleri zamanda harika bir iş çıkardılar. Fiyat tahmini yerinde ve doğruydu ve aklımdaki bütçeyi aşmadı.

Hüseyin G.

Çankaya

Kombi ve klima işleri ile ilgili hiç bu kadar keyifli bir deneyim yaşamadım. Teknisyenler nazik, profesyonel ve birlikte çalışmak büyük bir zevkti. Teşekkür ederiz...

Talat Y.

Çayyolu

Kombi Servisim Teknik firmasıyla yıllardır kombi işleri nedeniyle çalışıyorduk. Şimdi de merkezi sistemimiz için çağırdık. Randevuları hemen ayarladılar. Güzel bir iş çıkarıyorlar. Şiddetle tavsiye ederim!

Tuğba E.

Mustafa Kemal Mh.

İşyeri kliması kötü bir şekilde ses çıkarıyor, soğutmuyordu. Sızdırmada vardı. Etrafı fazlasıyla aradım ama doğru dürüst cevap alamadım. Akşama doğru İnternet'ten bana Sinan beyin numarası verildi. Hızlı dönüş sağladı. Sabah ekibi ile beraber geldiler. Çok çabuk sorunları çözdüler. Kendimi çok değerli hissettim. Böyle bir ekibi şiddetle tavsiye ederim.

Feride S.

Nallıhan

Çağrı Merkezi çok ilgiliydi ve her zaman telefonlarıma geri döndü. Eski model, yıpranmış, sızdıran kombimizi düzeltmek için birkaç kez geri geldiler. Sonunda yeni bir kombiye ihtiyaç duyuldu. Montajı yapıldı. Sorunsuz sıcacık oturuyoruz. Sonuç olarak, memnun kaldığım ekibe teşekkür ederim.

Mert R. T.

Yenimahalle

Bir arkadaşım aracılığıyla Sinan beyi tavsiye etti. Kendisine ulaştıktan hemen sonra beni geri aradı ve kombi arızası için son derece makul bir fiyat teklifi verdi. Hemen sorunun ne olduğunu çözdü. Tecrübelerime göre, profesyonel bir işletme. Sinan Bey ellerinize sağlık!