Kombi Servisi ve Klima Bakım hizmetlerinde 26 yıllık tecrübe...

Pzt-Cmt: 07:00 - 24:00

7/24 Teknik Destek ve Servis

Teknik Servis

Hızlı Servis

Teknik Servis 0530 040 1232

Alımlı Sk. No:1 Keçiören / Ankara

Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi Servis Ankara

Demirdöküm Kombilerin servis işleri konusunda sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde bugüne kadar gelerek alanında öncü servis olmayı başarmış bulunuyoruz. Özellikle çevreye duyarlı olan Ankara kombilerin servis işleri konusunda dört dörtlük hizmet sunarak müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyerek kombilerin bakım ve tamir işlerini özenle yapıyoruz. Demirdöküm Teknik servis hizmeti konusunda oldukça tecrübeli olduğumuz için Demirdöküm kombilerin bakım ve onarım işlerini yaptıktan sonra kombilerinizi ilk günkü gibi eski performansına getiriyor ve sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. İhtiyaç durumunda Demirdöküm kombileri özel atölyemize taşıyarak tamir işlerini yapıyoruz. Hızlı ekip arkadaşlarımız sayesinde kombilerin arızasını hızlı bir şekilde tespit ettikten sonra tamir işlerini kaliteli malzemeler kullanarak yapıyor ve zaman kaybetmeden adresinize teslim ediyoruz.

 

Sorunsuz Hizmetin Adresi

Demirdöküm marka kombilerin her türlü bakım veya tamir işlerini sorunsuz bir şekilde yaptırmak isteyen müşterilerimize özel titiz çalışmalar sergileyerek sorunsuz hizmet sunuyoruz. Yapmış olduğumuz tamir veya bakım işlerini garanti standartları çerçevesinde gerçekleştirerek kombinizi uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Demirdöküm Klima konusunda yeterli düzeyde teknik bilgiye sahip olan ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz adrese en kısa sürede gelerek kaliteli hizmet kapsamında kombileri en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve sorunun oluştuğu yer hakkında sizleri bilgilendirerek çalışmalara başlamaktadır. Hızlı hizmet anlayışımız sayesinde artık Demirdöküm teknik servis arama derdi olmadan bizimle istediğiniz zaman iletişime geçerek kombilerinizin tamir veya bakım işlerini kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

...
Kombi Servisim

Kombi Servisim Acil Çözüm Merkezi’ne 0530 040 12 32 numaralı telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir, telefonda teknik destek alabilirsiniz.
Teknik servis firmamız 26 yıllık tecrübesi ile sizlere yerinde servis hizmeti sunmaktadır. Kombi Teknik servis hizmeti almak için 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Aynı Gün Servis imkanı vardır. Müşteri Memnuniyeti temel ilkemizdir.